Nový album, každý deň!

Evangelion Finally

Album „Evangelion Finally“ je kompiláciou skladieb spojených s populárnym anime seriálom „Neon Genesis Evangelion“. Tento album, vydaný v roku 2020, predstavuje zbierku hudobných titulov z viacerých edícií filmovej frančízy Evangelion, ktorá získala kultový status medzi fanúšikmi anime.

„Evangelion Finally“ ponúka hudobnú paletu rôznych žánrov a nálad, od dramatických orchestrálnych skladieb až po elektronické a rockové piesne. Album obsahuje niektoré z najznámejších piesní spojených s Evangelionom, vrátane ikonického otváracieho tracku „A Cruel Angel’s Thesis“. Táto pieseň sa stala symbolom a hymnou pre fanúšikov série.

„Evangelion Finally“ je významným zhrnutím hudby, ktorá sa stala súčasťou kultúrného fenoménu. Album umožňuje fanúšikom nostalgicky sa ponoriť do sveta Evangelionu a prežiť znovu emócie a vzrušenie, ktoré sú s ním spojené. Je to hudobný spomienkový klenot pre fanúšikov série a skvelá príležitosť pre nových poslucháčov objaviť túto ikonickú hudbu.

Kto sme?

Tento projekt vznikol so zámerom vytvoriť komunitu ľudí, ktorí majú radi hudbu a nechcú strácať čas neustálym scrolovaním na streamovacích službách.

Vráťme späť ten pocit z albumu, ktorý vám odporučil kamarát, nie algoritmus!

Môžete nám napísať tu:

alebo na našom instagrame